Sprawy Gospodarcze


Sprawy Gospodarcze 

Prowadzenie biznesu wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Nie tylko za swój majątek, ale również innych ludzi i podjęte zobowiązania. W branżach, w których panuje mocna konkurencja, trzeba się liczyć z wrogimi działaniami. Jak je rozpoznać?
Jak być na nie przygotowanym? A także jak im skutecznie zapobiegać? Jeśli szukasz odpowiedzi na te i inne pytania, dobrze trafiłeś.
Detektyw Wojtczak może Ci pomóc.
 

Nadzór nad Twoim biznesem

Każda firma powinna mieć swojego „anioła stróża”, który będzie czuwał nad jej bezpieczeństwem. Im większy zasięg i wartość ma prowadzone przez ciebie przedsiębiorstwo, tym większa szansa, że prędzej lub później nasza pomoc Ci się przyda. Na czym polega nadzór nad twoim biznesem? Przede wszystkim na rzetelnym prześwietlaniu potencjalnych kontrahentów, tak by minimalizować ryzyko nietrafionej inwestycji lub umowy.
 

Bezpieczeństwo biznesu

Detektyw Wojtczak może zapewnić bezpieczeństwo dla twojego biznesu. Jaki będzie miało ono charakter? Zarówno finansowy, jak i wizerunkowy oraz prawny. Będziemy chronić twoje finanse przed niegospodarnością, jak również zabezpieczymy markę i wizerunek przed jego nieupoważnionym wykorzystywaniem i szkalowaniem. Twoja firma już kiedyś padła ofiarą szantażu lub nieuczciwych działań ze strony konkurencji lub pracowników? Jeśli tak, zrobimy wszystko, aby podobne sytuacje już więcej się nie powtórzyły.
 

Eliminacja strat finansowych

W biznesie jedna nietrafiona decyzja może oznaczać olbrzymie straty finansowe. Bardzo często sytuacje, które prowadzą do podejmowania takich niekorzystnych decyzji są specjalnie aranżowane z zewnątrz. Dlaczego?
Aby pogrążyć twoją firmę i doprowadzić ją do upadku. Jeżeli jesteś tego świadom i chcesz się w najlepszy możliwy sposób przed tym zabezpieczyć, możemy w tym pomóc.
 

Kontrole pracownicze

Co jest najsłabszym ogniwem każdej firmy? Może to zabrzmieć okrutnie, ale są to pracownicy.
Jeżeli nie masz pełnego zaufania do pracowników lub podejrzewasz ich o kolaborację z konkurencją lub wręcz sabotaż Twoich działań, skontaktuj się z nami. Dokładnie zweryfikujemy twoje podejrzenia.

 

 

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

PRZYDATNE INFORMACJE I BLOG


Zadbaj o swój biznes - Windykacja
Sprawdź
Nowoczesne Poszukiwania Osób Zaginionych
Sprawdź
Wsparcie dla biznesu
Sprawdź
Podsłuchy i lokalizatory GPS
Sprawdź
Badanie wariografem
Sprawdź
Kontrola w związku
Sprawdź

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności