Wrocław


Detektyw Wrocław

Firmy oraz osoby prywatne mieszkające we Wrocławiu i okolicach, już teraz wygodnie mogą korzystać z naszych usług. Detektyw Wojtczak posiada swoje biuro w tym mieście i zaprasza do współpracy wszystkich, którym może być potrzebna pomoc detektywa.

Detektyw Wrocław dla firm i przedsiębiorców
Wrocław jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem gospodarczym w kraju. To tutaj swoje siedziby mają jedne z największych firm, to również Wrocław jest ważnym punktem na kulturalnej mapie kraju. Korzystne położenie względem zachodniej granicy czyni Wrocław często wybieranym miejscem międzynarodowych spotkań. W praktyce oznaczać to może wiele powodów, aby detektyw pomógł twojej firmie. Chcesz sprawdzić nowego kontrahenta? Przeprowadzimy dla ciebie wywiad gospodarczy. Skradziono twój majątek i chcesz go odzyskać? Pomożemy również w tym. Obawiasz się że jesteś podsłuchiwany przez konkurencję? Możemy to dokładnie sprawdzić, znajdując każde urządzenie podsłuchowe, jeśli zostało zainstalowane. Te oraz wiele innych usług oferuje nasze biuro detektywistyczne z oddziałem we Wrocławiu.

Detektyw Wrocław dla osób prywatnych
Także osoby prywatne mogą potrzebować pomocy detektywa z Wrocławia, nie tylko w sprawach o możliwą zdradę. Zaginęła bliska dla ciebie osoba? Chcesz zwiększyć szansę na jej odnalezienie? A może skradziono Ci samochód i chcesz go odnaleźć? W tych oraz wielu innych sprawach nieocenioną pomocą mogą być usługi detektywistyczne. Teraz masz do nich jeszcze większy i łatwiejszy dostęp, gdyż w twoim mieście otworzył się nasz oddział. Już teraz skontaktuj się z nami i  umów spotkanie, podczas którego opowiesz nam o swoich problemach.

Usługi detektywistyczne Wrocław cennik
Chcesz wiedzieć czy stać cię na wynajęcie prywatnego detektywa z Wrocławia? Szukasz cennika naszych usług? Aby poznać wszystkie koszta związane ze współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, w oparciu o wiele czynników, jak stopień skomplikowania sprawy, związane z nią koszta, ryzyka i inne.
Zadzwoń lub napisz do nas, a przedstawimy niezobowiązującą ofertę cenową wraz z warunkami współpracy.

Biuro Detektywistyczne "Detektyw Wojtczak"
Wariograf | Poszukiwania osób i mienia | Obserwacja  Zdrada  |  Wykrywanie Podsłuchów | Sprawy Rodzinne 
Wrocław, Polska
tel. + 48 574-123-421
biuro@detektywwojtczak.pl


Prywatny Detektyw Psary | Prywatny Detektyw Kiełczów |  Prywatny Detektyw Kobierzyce |  Prywatny Detektyw Środa Śląska |  Prywatny Detektyw Sobótka |  Prywatny Detektyw Jordanów Śląski |  Prywatny Detektyw Oława |  Prywatny Detektyw Jelcz - Laskowice |  Prywatny Detektyw Oleśnica |  Prywatny Detektyw Brzeg |  Prywatny Detektyw Strzelin |  Prywatny Detektyw Ząbkowice Śląskie |  Prywatny Detektyw Dzierżoniów |  Prywatny Detektyw Świdnica |  Prywatny Detektyw Strzegom |  Prywatny Detektyw Legnica |  

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

PRZYDATNE INFORMACJE I BLOG


Zadbaj o swój biznes - Windykacja
Sprawdź
Nowoczesne Poszukiwania Osób Zaginionych
Sprawdź
Wsparcie dla biznesu
Sprawdź
Podsłuchy i lokalizatory GPS
Sprawdź
Badanie wariografem
Sprawdź
Kontrola w związku
Sprawdź

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności