O nas


Detektyw Wojtczak to zespół profesjonalnych doświadczonych detektywów , działających  na terenie całej Polski i Europy.

Detektyw Wojtczak świadczy usługi detektywistyczne na podstawie  koncesji            RD-99/2021 wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Na rynku działamy nieprzerwanie od 2018r , powstaliśmy i działamy z myślą o wsparciu w rozwiązywaniu trudnych spraw rodzinnych , rozwodowych , a także tych, w których poszukujemy zaginionych osób oraz ich majątków.

Zapraszamy do zapoznania z szczegółowym zakresem naszych usług.

 

Poznaj bliżej detektywa Wojtczaka

Umiejętność nawiązywania relacji z klientami jest bardzo ważna w zawodzie detektywa, podobnie jak wzbudzanie w nich zaufania i chęci do szczerego mówienia o swoich problemach. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że praca detektywa po części łączy w sobie zawód psychologa. Na przestrzeni ostatnich lat udało nam się rozwiązać setki najróżniejszych spraw. Zarówno tych, które nie były zbyt skomplikowane, jak i tych, które przypominały złożoną fabułę kryminalnej powieści. Umiejętność odnajdywania się w najróżniejszych i najtrudniejszych zadaniach daje nam wielką przewagę nad konkurencją. Jesteśmy wszechstronni, dzięki czemu znakomicie odnajdujemy się również w sprawach, których inne biura detektywistyczne się nie podejmują.
 

Co musisz o nas wiedzieć?

Nigdy wcześniej nie współpracowałeś z biurem detektywistycznym? Nie wiesz czego się spodziewać po takiej współpracy i ile będzie cię ona kosztowała? Świetnie to rozumiemy, dlatego z pełną otwartością i empatią podchodzimy do problemów naszych klientów. Rozmowa z nami do niczego nie zobowiązuje, a dzięki niej możesz się naprawdę wiele dowiedzieć. Zanim podejmiemy się realizacji jakiejkolwiek sprawy, przeprowadzamy bardzo dokładny wywiad i zadajemy wiele pytań. Dlaczego? Ponieważ naszym celem jest chęć niesienia prawdziwej, realnej pomocy, a nie żądza zysku.
Chcesz poznać szanse na rozwiązanie swojej sprawy? Dowiedzieć się od czego należy zacząć? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu z nami.
 

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

PRZYDATNE INFORMACJE I BLOG


Zadbaj o swój biznes - Windykacja
Sprawdź
Nowoczesne Poszukiwania Osób Zaginionych
Sprawdź
Wsparcie dla biznesu
Sprawdź
Podsłuchy i lokalizatory GPS
Sprawdź
Badanie wariografem
Sprawdź
Kontrola w związku
Sprawdź

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności