Poznań


Detektyw Poznań

Witamy w Poznaniu! Również w tym mieście jest do waszej dyspozycji detektyw Wojtczak. Mamy nadzieję że w bogatej gamie naszych usług znajdą Państwo wszystko co konieczne do rozwiązania swojego problemu. W jakich sprawach się specjalizujemy i jak w praktyce wygląda nasza praca?

Sprawy gospodarcze i detektyw Poznań
Jednymi z częstszych klientów biura detektywistycznego Poznań są firmy szukające pomocy w sprawach gospodarczych. Specjalnie na ich zlecenie wykonujemy bardzo dokładny wywiad gospodarczy firm i kontrahentów. Na czym on polega? Przede wszystkim na sprawdzeniu możliwości finansowych, historii oraz powiązań pomiędzy różnymi spółkami. Wszystko po to, aby dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji na temat potencjalnych klientów i inwestorów, a tym samym ułatwić podjęcie decyzji.

Poszukiwanie osób i mienia w Polsce
Detektyw Poznań zajmuje się także kompleksowym poszukiwaniem osób i mienia na terenie całego kraju, jak również UE. Działamy sprawnie i szybko, mając do pomocy olbrzymią sieć współpracowników oraz zaawansowane narzędzia śledzące i informacyjne. Efektem naszej pracy jest odnalezienie wielu skradzionych maszyn, pojazdów i innych urządzeń o znacznej wartości. Możemy się również pochwalić dużą skutecznością w poszukiwaniu zaginionych oraz porwanych osób. Do tej pory pomogliśmy już kilkudziesięciu rodzinom odnaleźć ich bliskich. Jeśli masz taki lub podobny problem, wiedz że możemy Ci pomóc.

Detektyw Poznań – tu możesz czuć się bezpieczny
Usługi detektywistyczne w naszym kraju stają się coraz bardziej popularne i łatwo dostępne. Bardzo nas to cieszy, ponieważ odbywa się to z korzyścią dla obu stron. Podejmowanie przez klientów na własną rękę działań detektywistycznych bardzo często miało swój smutny finał i oznaczało kompletne niepowodzenie całej akcji. Dlaczego? Powodem był brak przygotowania, nie wystarczające umiejętności lub brak odpowiednich narzędzi i środków. Detektyw Wojtczak jest po to, aby pomóc wam w uniknięciu takich lub innych przypadków i doprowadzić waszą sprawę do satysfakcjonującego końca.

Biuro Detektywistyczne "Detektyw Wojtczak" 
Wykrywanie Podsłuchów | Montaż ukrytych kamer Obserwacja | Zdrada Poszukiwania osób zaginionych ​​​​​​​
Poznań, Polska
tel. + 48 574-123-421
biuro@detektywwojtczak.plPrywatny Detektyw Września |  Prywatny Detektyw Konin |  Prywatny Detektyw Kostrzyn |  Prywatny Detektyw Środa Wielkopolska |  Prywatny Detektyw Oborniki |  Prywatny Detektyw Szamotuły |  Prywatny Detektyw Pniewy |  Prywatny Detektyw Gniezno |  Prywatny Detektyw Inowrocław |  Prywatny Detektyw Zielona Góra |  Prywatny Detektyw Leszno | 

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

PRZYDATNE INFORMACJE I BLOG


Zadbaj o swój biznes - Windykacja
Sprawdź
Nowoczesne Poszukiwania Osób Zaginionych
Sprawdź
Wsparcie dla biznesu
Sprawdź
Podsłuchy i lokalizatory GPS
Sprawdź
Badanie wariografem
Sprawdź
Kontrola w związku
Sprawdź

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności