Blog


Wsparcie dla biznesu

Prowadzenie biznesu zawsze wiązało się z wieloma ryzykami. Do największych zagrożeń, których każdy przedsiębiorca powinien być świadomy i powinien wiedzieć jak je minimalizować, zaliczyć należy nierzetelnych kontrahentów i wspólników. Decydując się na współpracę biznesową z kimś, kto nie jest godny zaufania, kto nie ma szczerych intencji lub po prostu nie jest wypłacalny, może skończyć się katastrofą finansową i wysokimi długami na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat do przodu. Na szczęście nasze biuro detektywistyczne jest w stanie Państwu pomóc i rozpoznać ewentualne zagrożenia ze strony wskazanych nam podmiotów... i nie tylko.
 

Prześwietlanie kontrahentów

Szukasz inwestora dla swojej firmy? Kogoś, kto dofinansuje ją swoim kapitałem w zamian za udział w zyskach? Zgłosiło się do ciebie wielu chętnych i nie możesz się zdecydować na to, z którym z nim zacząć współpracę? Zanim podpiszesz ostateczną umowę, pozwól nam sprawdzić ich wiarygodność. Wykonamy szczegółowy i bardzo dokładny wywiad gospodarczy tak w kraju, jak i za granicą. Prześwietlimy finanse firmy, jej zobowiązania, opinie klientów, powiązania członków zarządu z innymi firmami, a także wykonamy szereg innych działań, mających potwierdzić czystość intencji oraz faktyczną sytuację finansową i prawną potencjalnego kontrahenta.

Wykrywanie przestępstw gospodarczych

Podejrzewasz że w twojej firmie dochodzi do przestępstw, na które nie masz jednak dowodu? Wyprowadzanie pieniędzy z firmowego budżetu? Malwersacje podatkowe? Fałszywe faktury? A może fizyczna kradzież sprzętu i wyposażenia lub wykradanie tajemnic firmowych i jej know how, w celu udostępnienia konkurencji i uzyskania korzyści majątkowych. Takie działanie jest przestępstwem ściganym z całą surowością prawa. Szkopuł w tym, że jego udowodnienie nie zawsze jest proste i wymaga zastosowania specjalistycznych technik operacyjnych.

Mobbing i inne przestępstwa pracownicze

Dochodzą cię słuchy, że w twojej firmie źle się dzieje i pracownicy skarżą się na mobbing? W trosce o nich, ale również o dobre imię firmy chcesz tę sytuację jak najszybciej wyjaśnić i jeśli to konieczne, rozliczyć się z winnymi? Detektyw może ci w tym pomóc, zdobywając np. materiał dowodowy na potwierdzenie lub zaprzeczenie tych sytuacji. Im wcześniej zaczniesz działać, tym większa szansa na szybkie rozwiązanie problemu i uniknięcie niepotrzebnego szumu medialnego.

Analiza i monitoring konkurencji

Zapewniamy także wszechstronne działania polegające na monitorowaniu działań konkurencji i odpowiednio wczesnym sygnalizowaniu zagrożenia z ich strony. Pozwala to z wyprzedzeniem podjąć kroki zaradcze i np. uruchomić nowe kampanie reklamowe aby zachować dotychczasową przewagę na rynku.

Ochrona i zabezpieczenie mienia

Zależy ci na jak najlepszej ochronie swojego kapitału, w tym ruchomości i nieruchomości? Pomóc w tym mogą nowoczesne technologie – podsłuch i lokalizatory GPS. Zainstalowane w firmowych samochodach pozwalają mieć kontrolę nad ich położeniem, pokonywanymi trasami, a w przypadku kradzieży umożliwiają szybsze odzyskanie pojazdu.
 

<< Wróć do poprzedniej strony

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności