Blog


Podsłuchy i lokalizatory GPS

Nowoczesne technologie na stałe zagościły w naszym codziennym życiu. Otaczamy się nimi w pracy, domu i szkole. Obecnie prawie każdy dostępny na rynku smartfon wyposażony jest w moduł GPS, pozwalający precyzyjnie określić położenie na całej kuli ziemskiej. Identycznie działająca technologia wykorzystywana jest w lokalizatorach GPS, które nasze biuro detektywistyczne wykorzystuje przy okazji wielu zleceń. Równolegle z nimi możemy stosować podsłuch bezprzewodowy, wykorzystujący transmisję bezprzewodową GSM.
 

Jak działają lokalizatory GPS oraz podsłuchy GSM?

Zasada działania lokalizatorów GPS jest bardzo prosta. Urządzenie może zostać umieszczone np. w samochodzie i przez cały czas działania odbiera sygnał z różnych satelitów nawigacyjnych, na ich podstawie określając swoje położenie. Dzięki temu, że urządzenie pracuje cały czas, możliwe jest śledzenie ruchu nadajnika w czasie rzeczywistym. Oczywiście aby było to możliwe, trzeba nawiązać z nim komunikację. Do tego służy wbudowany moduł GSM, wykorzystujący sieci komórkowe i internet bezprzewodowy. Położenie nadajnika GPS może być cały czas przesyłane na specjalny serwer, a tam nanoszone na mapę, umożliwiając śledzenie trasy przejazdu i wielu innych parametrów. Dzięki komunikacji GSM możliwe również jest transmitowanie dźwięku. Jest on zbierany przez miniaturowy mikrofon ukryty w nadajniku.

Jak podsłuchy i lokalizatory GPS mogą pomóc?

Urządzenia tego rodzaju najczęściej instalowane są w samochodzie, w miejscach trudno dostępnych i najczęściej w tajemnicy przed ich regularnymi użytkownikami. Poniżej przedstawiamy kilka zastosowań dla nadajników GPS z podsłuchem.

• Kontrola pracowników – pracodawcy coraz częściej decydują się na założenie lokalizatorów GPS w swoich samochodach firmowych, aby móc kontrolować sposób ich użytkowania przez pracowników. Oni sami muszą być o tym fakcie poinformowani.

• Śledzenie partnerów – w sprawach związanych z wykryciem ewentualnej zdrady bardzo często wykorzystuje się nadajniki GPS z podsłuchem. Pozwalają one sprawdzić w jakie miejsca jeździ partner, a także czy podróżuje sam, a jeśli nie, to z kim i na jakie tematy rozmawia w samochodzie. Do tej pory nagrania z podsłuchu w samochodzie pozwoliły ujawnić i potwierdzić wiele zdrad.

• Monitoring pojazdów – lokalizatory GPS są również wykorzystywane w celu ochrony swojego mienia. W przypadku kradzieży pojazdu z lokalizatorem szanse na jego szybkie odnalezienie są znacznie większe. Dodatkowo można wykorzystać opcję podsłuchu, aby dowiedzieć się o czym rozmawiają złodzieje. W rozmowie mogą ujawnić cel swojej podróży, co pozwala zawiadomić policję i daje jej czas na przygotowanie zasadzki.

Jak założyć lokalizator GPS z podsłuchem w swoim samochodzie?

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyposażeniem swojego pojazdu w w/w urządzenie, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Przedstawimy pełną ofertę na tego typu usługi oraz pełny zakres możliwości. Urządzenia podsłuchowe mogą również być instalowane stacjonarnie, czyli budynkach itp. umożliwiając nasłuch zdalny przez cały czas.

<< Wróć do poprzedniej strony

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności