Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów


Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

 

Jesteśmy świadkami olbrzymiego postępu technologicznego, który odbywa się na naszych oczach. Coraz większa miniaturyzacja urządzeń, łączność bezprzewodowa i sztuczna inteligencja – te rzeczy są na wyciągniecie ręki. Co to oznacza dla nas? Zarówno nowe możliwości, jak i nowe zagrożenia. Jedno z nich to coraz większa łatwość, z którą możemy być śledzeni i podsłuchiwani.

Wykrywanie podsłuchów

Przypuszczasz że twój telefon jest na podsłuchu? A może obawiasz się że w domu lub pracy jesteś podsłuchiwany? Komu może zależeć na tym, aby poznać wszystko co mówisz? Konkurencji? Pracownikom? Wrogom politycznym? A może partnerowi, który szuka dowodów na twoją winę, jakakolwiek by ona nie była? Pomożemy ci sprawdzić czy twoje obawy są słuszne. Oferujemy profesjonalne i skuteczne wykrywanie podsłuchów. Detektyw Wojtczak to twoja tajna i skuteczna broń w udaremnieniu prób sabotażu i poznania twoich tajemnic, których nie chcesz nikomu zdradzać.

Detektyw wykryje lokalizator GPS

Kolejnym dużym zagrożeniem są miniaturowe lokalizatory GPS. To niewielkie urządzenia, które mogą zostać ukryte w Twoim samochodzie lub bagażu i będą śledzić każdy Twój ruch. Pozwalają one poznać dokładną lokalizację Twojego pobytu. W czym może to pomóc innym osobom? Na przykład w udowodnieniu ci pobytu w miejscu, w którym nie powinieneś się znajdować lub sprawdzeniu czy jesteś w domu czy poza nim. Jeśli jesteś poza miejscem zamieszkania, szansa na udaną kradzież znacząco rośnie. Detektyw Wojtczak dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, pozwalającymi sprawdzić czy w twoim mieszkaniu, domu, pracy lub samochodzie znajduje się lokalizator GPS. Jeśli urządzenie zostanie znalezione, możemy zmienić jego położenie, tak aby osoba śledząca twoje ruchy nie zorientowała się o odnalezieniu pluskwy.
 

Z pomocą detektywa znajdziesz odpowiedzialnych za to ludzi

Samo znalezienie urządzeń podsłuchujących i lokalizujących to dopiero połowa sukcesu. Równie ważne jest dotarcie do osób odpowiedzialnych za ich założenie i odkrycie motywu tego działania. W tym również detektyw Wojtczak może pomóc.

 

Zadzwoń choćby dziś niezależnie od tego w której części Polski mieszkasz. 

Detektyw Wojtczak pomaga w rozwiązywaniu Twoich kłopotów z podsłuchem, ale nie tylko.

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

PRZYDATNE INFORMACJE I BLOG


Zadbaj o swój biznes - Windykacja
Sprawdź
Nowoczesne Poszukiwania Osób Zaginionych
Sprawdź
Wsparcie dla biznesu
Sprawdź
Podsłuchy i lokalizatory GPS
Sprawdź
Badanie wariografem
Sprawdź
Kontrola w związku
Sprawdź

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności