Wariograf


Wariograf 

Wariograf, czyli wykrywacz kłamstw to bardzo czułe i skomplikowane urządzenie, które monitoruje kilkanaście różnych parametrów naszego organizmu. Kiedy mówimy prawdę, nasz organizm zachowuje się tak jak zwykle. Kiedy jednak kłamiemy, mimowolnie u większości z nas zachodzą różne reakcje fizjologiczne i biologiczne, które są widoczne dla wariografu. Może to być szybsze tętno, wyższe ciśnienie i jeszcze kilka innych zmian, które zasygnalizuje wariograf, obsługiwany przez doświadczonego technika.
 

Badania na wariografie

W jakich przypadkach detektyw Wojtczak może zalecić przeprowadzenie badania na wykrywaczu kłamstw? Takich sytuacji jest naprawdę wiele. Praktycznie zawsze, kiedy chcemy dowiedzieć się czy świadek w sprawie mówi prawdę czy kłamie, badanie na wariografie pozwala ją odkryć. Większość osób na samą zapowiedź przeprowadzenia badania na wykrywaczu kłamstw mówi prawdę, obawiając się kompromitacji podczas badania. Oczywiście wariograf jest tylko urządzeniem, które do prawidłowej pracy wymaga obsługi. Tę zapewnia nam doskonale wyszkolony i doświadczony operator, który trafnie interpretuje wyniki i zadaje odpowiednie pytania.
 

W jakich sprawach detektyw może użyć wariografu?

W twojej sprawie pojawili się świadkowie, których prawdomówność stoi pod znakiem zapytania? Chcesz się dowiedzieć czy można im ufać czy jednak nie? Zamiast ryzykować zaproponuj im przeprowadzenie badania na wykrywaczu kłamstw. Uzyskany wynik pozwoli podnieść ich wiarygodność lub nabrać co do  nich większych podejrzeń i wątpliwości. Zasadniczo wykrywacz kłamstw może być wykorzystany w każdej sprawie, w której chcemy przesłuchać świadków. Detektyw może go wykorzystać przy przesłuchiwaniu partnera podejrzanego o zdradę, pracowników, wobec których są podejrzenia, że okradają firmę oraz wielu wielu innych.
 

Ile trwa badanie wariografem

Jak wiele czasu detektyw potrzebuje, aby przebadać jedną osobę na wykrywaczu kłamstw?
Aby badanie było wiarygodne i dawało miarodajne wyniki, trzeba zarezerwować na jedną osobę około 60 minut.W sprawach prywatnych wariograf przydaje się przede wszystkim w patowych sytuacjach, gdy żadna ze stron nie jest skłonna uwierzyć w wersję wydarzeń drugiej osoby. Po co w nieskończoność przerzucać się zapewnieniami bez pokrycia? Lepiej od razu ustalić prawdomówność lub jej brak za pomocą profesjonalnej aparatury.

Wystarczy, że jeszcze dziś skontaktujesz się z nami.  Opowiemy, gdzie realizujemy badania, jak należy się do nich przygotować, ile kosztują, z czym są związane. Poznaj także inne usługi detektywistyczne, za sprawą których zwiększy się Twoje poczucie bezpieczeństwa.

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

PRZYDATNE INFORMACJE I BLOG


Zadbaj o swój biznes - Windykacja
Sprawdź
Nowoczesne Poszukiwania Osób Zaginionych
Sprawdź
Wsparcie dla biznesu
Sprawdź
Podsłuchy i lokalizatory GPS
Sprawdź
Badanie wariografem
Sprawdź
Kontrola w związku
Sprawdź

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności