Sprawy Rodzinne


Sprawy Rodzinne

Działalność detektywa w sprawach rodzinnych ma bardzo szeroki charakter. Do najczęstszych problemów zaliczyć można podejrzenia o zdradę, ale nie tylko. W wielu rodzinach mogą istnieć mniejsze lub większe tajemnice, których odkrycie może być bardzo trudne. Zaangażowanie w tę sprawę detektywa znacząco zwiększa szansę na sukces.


Podejrzenie zdrady

Masz mniejsze lub większe powody aby sądzić że twój partner nie jest Ci wierny? Chcesz się w tym upewnić lub rozwiać swoje wątpliwości twardymi dowodami? Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego że musisz działać naprawdę dyskretnie i w sposób dobrze przemyślany. Brak wiedzy i umiejętności w prowadzeniu prywatnego śledztwa może doprowadzić do jego spalenia na starcie. Jak do tego nie dopuścić? Przede wszystkim angażując kogoś nieznajomego z zewnątrz, który poprowadzi rozpoznanie tematu.
 

Odkrywanie majątku

Uważasz że twój partner ukrywa przed tobą majątek, który jest waszą wspólną własnością? Gotówka, akcje, ruchomości lub nieruchomości? Nie wiesz jak odkryć prawdę? Skorzystaj z naszej pomocy, a zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Mając do dyspozycji nowoczesne technologie, sieć kontaktów i inne operacyjne możliwości, jesteśmy w stanie prześwietlić majątek niemal każdej osoby, również tej mającej powiązania z zagranicą.
 

Odnajdywanie osób

Partner wyjechał z waszym dzieckiem i utrudnia Ci kontakty z nim? Znikąd nie możesz uzyskać pomocy, a władze nie działają tak skutecznie, jakbyś sobie tego życzył /-a? W takim przypadku jedynym rozsądnym wyjściem może być detektyw Wojtczak. Znajdziemy trop i podejmiemy go w celu dotarcia do uprowadzonej osoby i zrobimy wszystko, aby ją dla Ciebie odzyskać.
 

Odkrywanie przeszłości

Chcesz się związać z osobą, na temat której niewiele wiesz? Wydaje ci się że celowo zataja przed tobą swoją przeszłość, co może budzić uzasadnione podejrzenia i obawy? Pomożemy ci odkryć tajemnice z życia każdej osoby. Wcześniejszy rozwód? Dzieci na utrzymaniu? Pobyt w więzieniu? Upadłość konsumencka? Jest wiele rzeczy, o których niechętnie się mówi. Ty możesz się ich dowiedzieć dzięki detektywowi.

Wyniki  „rodzinnego” śledztwa otrzymujesz w formie kompleksowego raportu. Nie rozwiązujemy za Ciebie Twoich prywatnych spraw, ale pomagamy w zakresie odkrywania tajemnic. To, co zrobisz ze zdobytymi dowodami, zależy już tylko od Ciebie. Możesz mieć jednak pewność, że nasi detektywi dostarczą Ci jednoznaczne materiały. 

 

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

PRZYDATNE INFORMACJE I BLOG


Zadbaj o swój biznes - Windykacja
Sprawdź
Nowoczesne Poszukiwania Osób Zaginionych
Sprawdź
Wsparcie dla biznesu
Sprawdź
Podsłuchy i lokalizatory GPS
Sprawdź
Badanie wariografem
Sprawdź
Kontrola w związku
Sprawdź

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności