Poszukiwania osób i mienia


Poszukiwania osób i mienia

Jedną z najważniejszych usług, które wykonuje detektyw jest poszukiwanie osób i mienia. Na czym dokładnie to polega?
Mamy nadzieję że nikt z was nie będzie potrzebować takiej pomocy. Jeśli jednak będzie inaczej, warto wiedzieć do kogo się o nią zwrócić i w jaki sposób będzie udzielona.
 

Poszukiwanie osób przed detektywa

Ktoś z Twojej rodziny lub grupy znajomych uległ zaginięciu? Nie można się z nim skontaktować ani sam nie daje znaku życia? Nie macie żadnego punktu zaczepienia lub te, które istnieją są zbyt wątłe? Policja również nie jest skuteczna w swoich działaniach i ostatnią deską ratunku jest detektyw? Jeśli tak, dowiedz się jak zaczniemy swoją pracę. Pierwszym krokiem jest zebranie jak największej ilości informacji na temat zaginionej osoby, a także odtworzenie ostatnich godzin przed zaginięciem. Dzięki temu detektyw może odkryć gdzie i z kim przebywała, a także czy jest ktoś kto może mieć motyw aby zaginęła. Pozostała część pracy to czynności operacyjne, które wykonujemy z pomocą naszych współpracowników.
 

Detektyw i poszukiwanie zaginionego mienia

Świadczone przez nas usługi detektywistyczne obejmują również poszukiwanie zaginionego mienia.
Mogą to być ruchomości – samochody osobowe, ciężarowe, naczepy, maszyny rolnicze i budowlane, jak również antyki, dzieła sztuki, papiery wartościowe, rodzinne pamiątki i wiele innych przedmiotów. Każda rzecz, która posiada jakąkolwiek wartość, czy to materialną czy sentymentalną, może paść ofiarą kradzieży. Jej odzyskanie w wielu przypadkach jest sprawą wizerunkową, od której zależy utrzymanie honoru. Jeśli nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w takiej sprawie, detektyw jest oczywistym i naturalnym wyborem. Zaginione mienie detektyw poszukuje nie tylko w Polsce, ale i na terenie całej Unii Europejskiej, jak i całego świata. W poszukiwania mogą zostać włączeni nasi współpracownicy na wszystkich kontynentach.
 

Już dziś zapytaj detektywa o poszukiwanie osób i mienia

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat poszukiwań zaginionego mienia lub osób. Przedstawimy najważniejsze informacje na ten temat i określimy koszt takiej usługi.
 
Do poszukiwań w terenach otwartych wykorzystujemy Psy Tropiące oraz Psy Ratownicze , dzięki którym czas poszukiwania osoby jest skrócony do minimum.
W realizacji poszukiwań gdzie czas gra dużą role współpracujemy z służbami mundurowymi oraz cywilnymi grupami na terenie całej Polski.


USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

PRZYDATNE INFORMACJE I BLOG


Zadbaj o swój biznes - Windykacja
Sprawdź
Nowoczesne Poszukiwania Osób Zaginionych
Sprawdź
Wsparcie dla biznesu
Sprawdź
Podsłuchy i lokalizatory GPS
Sprawdź
Badanie wariografem
Sprawdź
Kontrola w związku
Sprawdź

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności