Montaż ukrytych kamer


Montaż ukrytych kamer 

Mini kamery są bardzo łatwo dostępne dla każdego. Jednak użycie ich w celu monitoringu wymaga już dużego doświadczenia, a także wiedzy z zakresu wyboru najlepszych urządzeń i ich konfiguracji. Detektyw Wojtczak może pomóc w stworzeniu skutecznego i wszechstronnego systemu monitoringu w oparciu o ukryte kamery.
 

Montaż mikro kamer

Mikro kamery mają jedną, bardzo charakterystyczną cechę – ich rozmiar jest naprawdę niewielki. Pozwala to skutecznie je ukryć i zamaskować w taki sposób, aby pozostały niezauważone dla innych ludzi. Detektyw Wojtczak oferuje montaż mikro kamer w pomieszczeniach, samochodach, a także elementach ubioru. Mikro kamery wyposażone są w obiektyw szerokokątny, mogą również posiadać czuły mikrofon. Obraz z takich kamer może być rejestrowany na wbudowanej pamięci lub przesyłany online na dedykowany serwer, umożliwiając jego oglądanie w czasie rzeczywistym.
 

W czym może pomóc instalacja ukrytych kamer

Mikro kamery mają wiele zadań do spełnienia. Mogą zapewniać monitoring mieszkania lub biura pod twoją nieobecność, dając możliwość kontrolowania pracowników lub opiekunki dla dziecka. Ukryte kamery służą również zbieraniu materiału dowodowego – mogą zostać ukryte w odzieży wierzchniej, bagażu podręcznym lub samochodzie. Ich wykorzystanie jest bardzo częste w przypadku spraw o niewierność, kiedy chcemy zebrać niepodważalny materiał dowodowy na zdradę partnera.
 

Detektyw zbuduje dla Ciebie bezpieczny monitoring

W jakimkolwiek celu jest ci potrzebny monitoring, detektyw Wojtczak pomoże go stworzyć, skonfigurować i przeprowadzi szkolenie z jego obsługi. Wykorzystanie mikrokamer pozwala uzyskać najlepsze rezultaty, nie wzbudzając niczyich podejrzeń w kierunku bycia obserwowanym lub śledzonym. Masz pytania o możliwość mikrokamer? Chcesz się dowiedzieć w jakich miejscach mogą zostać ukryte? A może pragniesz poznać koszt wykonania takiego monitoringu i możliwości, które dają współczesne mikrokamery? Jeśli tak, skontaktuj się z nami, a udzielimy kompleksowej odpowiedzi. 

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

PRZYDATNE INFORMACJE I BLOG


Zadbaj o swój biznes - Windykacja
Sprawdź
Nowoczesne Poszukiwania Osób Zaginionych
Sprawdź
Wsparcie dla biznesu
Sprawdź
Podsłuchy i lokalizatory GPS
Sprawdź
Badanie wariografem
Sprawdź
Kontrola w związku
Sprawdź

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności