Blog


Zbieranie materiałów dowodowych

Jednym z podstawowych zadań detektywa jest zbieranie materiałów dowodowych w różnego rodzaju sprawach. Klienci angażują detektywa z wielu powodów. Przede wszystkim aby poznać prawdę na temat wskazanej osoby lub rozwikłać zagadkową sprawę. W zdecydowanej większości przypadków praca detektywa ma na celu udowodnienie winy drugiej osobie lub firmie. Aby do tego doszło, należy dysponować mocnym i niepodważalnym materiałem dowodowym.
 

Co może być materiałem dowodowym?

Do materiałów dowodowych zaliczyć można praktycznie wszystko, co zostało pozyskane w legalny sposób i co pozwala udowodnić określone fakty. Jest to zatem korespondencja, dokumenty, nagrania audio, nagrania video, dowody rzeczowe oraz zeznania świadków. Tego typu materiały mogą być potrzebne w następujących sprawach, którymi zajmuje się detektyw.

• Sprawy o podejrzenie zdrady – kiedy nasz klient podejrzewa partnera o zdradę, materiałem dowodowym mogą być zdjęcia wykonane z ukrycia i przedstawiające śledzoną osobę w niedwuznacznej sytuacji z kochanką lub kochankiem. Inne dowody to materiał biologiczny zabezpieczony do badań DNA.

• Sprawy gospodarcze – materiał dowodowy jest również gromadzony w sprawach stricte biznesowych i gospodarczych, mających na celu udowodnić nieuczciwą konkurencję, kradzież tajemnicy firmowej, sabotaż jej działalności oraz wiele innych zachowań na szkodę firmy. Czyny te nierzadko są popełniane przez obecnych lub byłych pracowników firmy, chcących się w ten sposób na niej zemścić lub szantażować ją w celu uzyskania korzyści finansowych.

• Pozostałe sprawy – materiał dowodowy może być zbierany w niemal każdym rodzaju sprawy. Od kradzieży w sklepie, poprzez niszczenie mienia, po kontrolę w związku czy kontrolowanie opiekunki dla dzieci. Szerokie spektrum działań, którymi zajmuje się nasza firma pozwala powierzyć nam każde, nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zlecenie, mając pewność że zostanie wykonane rzetelnie i zgodnie z etyką.

Do czego można wykorzystać materiał dowodowy?

Uzyskany przez nas materiał dowodowy może posłużyć do wielu celów. Najbardziej oczywistym jego przeznaczeniem jest wykorzystanie go w sądzie podczas rozpraw. Ale nie tylko w tym celu może on Państwu pomóc. Mocne dowody pozwalają także rozwiązać problemy bez angażowania sądu lub policji. Dotyczy to spraw pomiędzy pracodawcą i pracownikami oraz partnerami. Unikanie tzw. publicznego prania brudów jest ważne w wielu przypadkach i pozwala zachować dobre imię obu stronom, bez ryzyka utraty wiarygodności marki spadku zaufania do niej. Jeżeli nie wiedzą Państwo jak najlepiej zabrać się za rozwiązanie swojego problemu, zapraszamy do kontaktu z nami. Kiedy poznamy Państwa sytuację, będziemy w stanie zaproponować jej najlepsze rozwiązanie. Już dziś mogą Państwo  uzyskać profesjonalną pomoc licencjonowanego biura detektywistycznego, które kompleksowo zajmie się Państwa  zleceniem.
 

<< Wróć do poprzedniej strony

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2022 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności