Blog


Zdrada – jak detektyw może pomóc

Jedną z najpotężniejszych rzeczy, mogących zniszczyć nawet najtrwalszy i najdłuższy związek jest zdrada. Mówimy o niej wtedy, kiedy jeden z partnerów nawiązuje emocjonalną lub cielesną więź z inną osobą, w tajemnicy przed swoim małżonkiem, dziewczyną, chłopakiem. Bardzo często zdrada jest utrzymywana w tajemnicy przez długie miesiące, a czasami i lata. Zdarza się również tak, że zdradzany partner nabiera podejrzeń lub podświadomie wyczuwa, że jest zdradzany. Co może z tym zrobić?
Jeśli nie ma twardych dowodów na zdradę, a jego partner nie przyznaje się do niej, z pomocą może przyjść detektyw.
 

Dlaczego pomoc detektywa może być potrzebna w sprawach o zdradę?

Nie każdy chce i nie każdy potrafi wybaczyć zdradę. Jest to traumatyczne przeżycie, które najczęściej kończy się rozstaniem. Z nim natomiast wiąże się sporo innych rzeczy – sprawowanie opieki nad dziećmi, podział majątku, przejęcie dotychczasowych zobowiązań, przyznanie alimentów oraz orzeczenie o winie. Nie mając dowodów na to, że partner cię zdradza, bardzo trudno będzie wygrać sprawę sądową. Ich zdobycie jest również ważne dla samego siebie, ponieważ jest formą wyrównania rachunków ze zdradzającą nas osobą i wewnętrznego, psychicznego oczyszczenia. Takie katharsis pozwala szybciej rozpocząć nowe życie, odcinając się od przeszłości i tego, co nas w niej zraniło.

Na czym polega pomoc detektywa, jeśli podejrzewasz zdradę?

Zlecenia polegające na zdobyciu materiału dowodowego oraz udowodnieniu zdrady są jednymi z najczęściej nam powierzanych. Duża ilość zleceń pozwoliła nam wyspecjalizować się w ich realizacji. Warto zaznaczyć, że do swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak:
•  Lokalizatory GPS – ukryte w samochodzie pozwalają poznać cel podróży osoby podejrzewanej o zdradę i zweryfikowanie go z podanymi przez niego informacjami.
•  Mini kamery – miniaturowe kamery pozwalają w sposób dyskretny i niezauważalny rejestrować to co dzieje się w polu ich zasięgu.
•  Mikrofony i podsłuchy – urządzenia służą do przechwytywania i rejestrowania dźwięków rozmów i innych odgłosów, nawet z dużej odległości i znajdując się pod budynkiem.
• Inwigilacja cyfrowa – możliwość kontrolowania wysyłanych wiadomość SMS, email i na czatach.

Oczywiście jedną z podstawowych technik pozwalających ujawnić i udowodnić zdradę jest śledzenie oraz wywiad z osobami, które mogą mieć wiedzę na jej temat lub być jej świadkami. Warto przy tym zaznaczyć, że wszystkie stosowane przez nas techniki operacyjne są wykorzystywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a także z przestrzeganiem zasad zbierania materiału dowodowego na potrzeby rozprawy sądowej.

Jak zacząć współpracę z detektywem?

Masz powody przypuszczać że jesteś zdradzany /-a? Chcesz to potwierdzić lub upewnić się że jednak się mylisz, a twój partner jest ci wierny? Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalną pomoc doświadczonego detektywa.
Wszystkim klientom zapewniamy anonimowość i dajemy gwarancję dyskrecji działania.

<< Wróć do poprzedniej strony

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności