Blog


Kontrola w związku

Na czym polega kontrola w związku? Czy jest to w ogóle możliwe i potrzebne, aby kontrolować swojego partnera? Niestety tak. Życie każdemu z nas może dostarczyć wielu powodów, aby nabrać podejrzliwości co do uczciwości i wierności swojego partnera. Dalsze przebywanie w takim związku staje się coraz trudniejsze, a powodem jest niepewność o uczucia tej drugiej osoby. Kiedy szczera rozmowa nie pomaga i nie uspokaja naszej podejrzliwości, pomocy należy szukać w biurze detektywistycznym. Jak możemy pomóc?
 

Wykrywanie i ujawnianie zdrady

Zdrada to największa zmora związków. Nic tak nie boli jak dowiedzenie się, że partner zdradza nas z inną osobą. Oczywiście wcześniej możemy odbierać pewne sygnały, które mogą zapalić światełko ostrzegawcze w naszej głowie. Tylko od nas zależy jak wtedy postąpimy. Można je zbagatelizować, zaklinając rzeczywistość i wmawiając sobie, że to wszystko to tylko nasz wymysł. Można również rozwiać swoje wątpliwości lub potwierdzić smutne fakty. Jak mawia stare przysłowie: "lepsza jest gorzka prawda niż słodkie kłamstwo". Szczególnie, że to ostatnie może nam ciążyć przez wiele następnych lat życia. Na czym polega nasza praca w sprawie wykrywania zdrady? Przede wszystkim na śledzeniu aktywności partnera w życiu prywatnym, zawodowym oraz jej świecie wirtualnym. W tym celu wykorzystujemy najróżniejsze narzędzia i metody.

Sprawdzanie przeszłości partnera

Poznałeś ciekawą osobę, do której powoli zaczynasz czuć coraz więcej? Zanim jednak na 100% się zaangażujesz chcesz poznać jej przeszłość. Życie nauczyło cię nie wierzyć we wszystko, co mówią inni ludzie? Wiesz że mogą chcieć cię wykorzystać do realizacji własnych celów? A może chcesz się przekonać czy wskazana przez ciebie osoba jest rzeczywiście wolna, czy może posiada żonę lub dzieci? Jest wiele powodów aby zebrać jak najwięcej informacji o ludziach, z którymi mogą cię połączyć mocne więzi. Wiedzę tę warto mieć już na samym początku, aby świadomie podejmować życiowe decyzje. Naszym zadaniem jest ci ją dostarczyć.
 

Kontrola finansów partnera

Masz powody sądzić, że twój partner wpadł w duże problemy finansowe, o których nie mówi ci całej prawdy? A może podejrzewasz go o uzależnienie od hazardu lub używek? Specjalnie dla ciebie jesteśmy w stanie to sprawdzić i dostarczyć ci komplet wyczerpujących informacji. W przypadku potwierdzenia się zakładanego scenariusza, współpracujemy z wieloma specjalistami, którzy mogą zapewnić profesjonalną i skuteczną pomoc w rozwiązaniu problemu. Pamiętaj o tym że w przypadku posiadania wspólnoty małżeńskiej, solidarnie odpowiadacie za swoje zobowiązania finansowe, przy czym nie zawsze wymagany jest podpis obu małżonków np. na umowie kredytowej. Oznacza to, że współmałżonek może zaciągnąć kredyt bez twojej wiedzy, który ty będziesz musieć spłacać. Wiemy co zrobić, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo finansowe i wiedzieć wszystko o poczynaniach partnera w tej kwestii.
 

<< Wróć do poprzedniej strony

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ NASZE BIURO


\
Montaż ukrytych kamer

Zastanawiasz się co dzieje się w Twoim domu gdy Cię w nim nie ma ?
Martwisz się o swoją firmę? 

Poszukiwania osób i mienia

Zaginęła bliska dla Ciebie osoba?
Zostałeś okradziony i nie wiesz co robić dalej? 

Sprawy gospodarcze

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się co robią Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności? 
Chcesz sprawdzić wiarygodność Twoich pracowników oraz kontrahentów? 

Sprawy rodzinne

Podejrzewasz, że partner może mieć przed Tobą tajemnice? 
Nie wiesz co w piątkowy wieczór Twoje dziecko robi na mieście? 

Badanie Wariografem

Chcesz szybko i sprawnie potwierdzić bądź wykluczyć swoje obawy? 

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów

Masz obawy, że ktoś mógł zostawić u Ciebie podsłuch?
Zastanawiasz sie czy w Twoim samochodzie nie ma ukrytyego lokalizatora GPS?

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE


Jak możemy Państwu pomóc?

Usługi detektywistyczne bardzo często kojarzone są wyłącznie ze sprawami o podejrzenie zdrady. Jednak to tylko niewielki wycinek wszystkich spraw, którymi się zajmujemy. Nasi klienci zgłaszają się do nas z wieloma innymi problemami natury rodzinnej, jak również prawnej i gospodarczej. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tzw. wywiadu gospodarczego, którego celem jest dokładne poznanie kontrahenta i jego sytuacji finansowej. Ponadto wykonujemy dziesiątki innych zleceń, jak np. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie i montaż podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, a także badania na wariografie, czyli popularnym "wykrywaczu kłamstw".
 

Dlaczego detektyw Wojtczak to dobry wybór?

W sprawach naprawdę istotnych, w rozwiązaniu których poszukujesz skutecznej pomocy, nie ma miejsca na kompromisy. Współpracować należy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami i firmami. "Biuro detektywistyczne detektyw Wojtczak" do takich właśnie należy. Przez wszystkie lata działalności wypracowaliśmy sobie solidną i stabilną pozycję na rynku, a nasza marka kojarzona jest z niezawodnością, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Co oferujemy wszystkim naszym klientom? Maksimum prywatności w kontaktach z nami, a także fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach.

NASI PARTNERZY / WSPÓŁPRACUJEMY


Sponsors Carousel


 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności